Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vypadá to až moc pohádkově

27. 8. 2010

http://shop.stesticko.cz/inshop/shop.asp?Url=/inshop/zdravi/diochi-bioinformacni/caje-fa/
Achyrocline Satureioides

čaj:
Achyrocline Satureioides 100g   

Cena včetně DPH:  194,00 Kč 
 

Vydavatel/výrobce: Diochi |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 

 Katalogové číslo  81711  

 Má antibakteriální, antimikrobiální, antispasmolytické, sedativní, relaxační, tonizační, afrodiziakální, analgetické a silné antivirové účinky. Harmonizuje meridián ledvin, plic, sleziny a žlučníku. Achyrocline satureioides obsahuje zejména flavonoidy, sequiterpeny, monoterpeny, polysacharidy, organické kyseliny, jako například kyselinu rozmarýnovou a celou řadu minerálů v organické formě. .
Achyrocline satureioides se používá jako digestivum, žaludku, jater a střev. Ochraňuje játra proti poškození bromobenzenem. Zklidňuje centrální nervový systém a uvolňuje gastrointestinální svalstvo. Omezuje vznik bolestí páteře, krku a křečí, vznik astma bronchiale, dráždivého kašle, angín, nachlazení, neuralgií, menstruačních bolestí, revmatismu, artrózy, ledvinových a střevních kolik, dále pak depresí, epilepsie a stresu. Relaxuje kosterní svalstvo vnitřně i zevně a harmonizuje menstruační cyklus. Zlepšuje stav cév, upravuje krevní tlak, snižuje riziko vzniku ledvinových kamenů, posiluje sluch, činnost brzlíku, sleziny, slinivky, ledvin a plic.Vědecké studie odhalily, že in vitro rostlina inhibuje ze 67% rakovinné buňky a též lymfoblastoid infikovaný virem HIV ^- ( Arisawa, M 1994, Abdel - Malek, S.et al. 1996. Drug Leads from the Kallawaya Herbalists of Bolivia ). Posiluje růst vlasů a oddaluje předčasné šedivění. Omezuje vznik zánětů, alergií a diabetu. Zklidňuje a rozjasňuje psychiku, eliminuje strach a zlepšuje odolnost centrálního nervového systému a díky obsahu polysacharidů významně posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. Je vynikajícím relaxačním a tonizačním čajem s výbornou chutí.

%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Tabebuia Impetiginosa (Lapačo červené) 100g    
 
Vydavatel/výrobce: Diochi |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 


 Katalogové číslo  81712  

 

 Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické a antiparazitické účinky. Harmonizuje meridián sleziny a tří zářičů. Lapačo červené obsahuje zejména alkaloidy naftochinony, lapachol, lapachon a jejich deriváty, dále flavonoidy, quercetin, kyselinu hydroxybenzoovou, saponiny, přírodní antimykotika, vápník, selen a železo v organické formě... .
Lehký čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla až o 48%, stimuluje tvorbu červených a bílých krvinek, normalizuje složení krve, díky zmnohonásobení červených krvinek zlepšuje zásobení buněk těla kyslíkem, posiluje srdce a cévy a brzdí růst rakovinných buněk. Je silným antioxidantem, ochraňuje tělo před různými toxiny a snižuje přecitlivělost těla na různé chemikálie. Podporuje krvetvorbu a omezuje vznik různých krevních onemocnění a leukémie. Dále snižuje vstřebávání glukózy a využívá se při snížení rizika vzniku diabetu. Zlepšuje metabolismus, činnost kostní dřeně, sleziny a slinivky. Odstraňuje z těla různé druhy plísní, včetně nebezpečné candidy, léčí záněty a harmonizuje hormonální systém. Lapacho omezuje vznik psoriáz, ekzémů, impetiga, migrén, bolestí kloubů, artritidy, Parkinsona, roztroušené sklerózy, vaginálních výtoků a plísní kůže, úst a vaginy. Snižuje množení bakterií typu Brucela, polia viru, herpes simplex viru 1 a 2 a různé původce chřipek. Zklidňuje psychiku a zlepšuje odolnost centrálního nervového systému.
 

    Srovnání
Cena včetně DPH:   155,00 Kč
 
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
==============================
http://shop.stesticko.cz/inshop/shop.asp?Url=/inshop/zdravi/diochi-bioinformacni/caje-fa/


Uncaria Tomentosa (Kočičí dráp) 100g  
____________________________________
Podle kategorií / Zdraví / Diochi bioinformační přípravky / Čaje fa Diochi  


Uncaria Tomentosa (Kočičí dráp) 100g   
 
Vydavatel/výrobce: Diochi |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 


 Katalogové číslo  81714  

 

 Má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, antiparazitické, protizánětlivé, imunostimulační, antioxidační a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián jater a ledvin. Uncaria tomentosa - Uňa de gato, Vilcacora, neboli Kočičí dráp obsahuje zejména alkaloidy, rhynchophyllin, hirsutin, mitraphylin, beta sitosterol a glykosidy. .
Čajový odvar zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD - 4 a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin. Snižuje tlukot srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Omezuje riziko vzniku Crohnovy nemoci, různých zánětů, divertikulózy, mrtvice, infarktu, artróz, revmatizmu, astmatu, zánětů různého typu, žaludečních vředů, alergií a kandidóz. Podporuje činnost hormonálního systému, detoxikuje organizmus a snižuje některé negativní projevy u nemocných infikovaných virem HIV, onkologickém onemocnění, leukémii a hemeroidů. Některé fytolátky Uncarie tomentosy snižují množení různých druhů parazitů. Indiáni Cashibo v Peru ji dodnes používají jako antikoncepci.

Kontraindikace: Neměli by ji užívat lidé kteří chtějí mít děti, těhotné ženy, lidé s implantáty a po transplantacích orgánů.
 

    Srovnání
Cena včetně DPH:   194,00 Kč
 

0000000000000000000000000000
oooooooooooooooooooooooooooo
............................

----------------------------


Biokarité rakytníkový balzám 50ml  
Jedinečné spojení bio bambuckého másla a vzácného oleje z rakytníku řešetlákového svými léčivými účinky poskytuje kůži spolehlivou ochranu před volnými radikály. Omezuje tvorbu vrásek. Velmi účinný na kožní onemocnění, akné, ekzémy a lupénku. Bez parfemace, vhodný i pro malé děti. Čistý přírodní produkt.
Cena včetně DPH:  145,00 Kč

==============================
Boikarité měsíčkový balzám 50ml   
Vydavatel/výrobce: Saloos - Salus |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  81317 
 Vzácná kombinace bio bambuckého másla s léčivým extraktem měsíčku lékařského napomáhá regeneraci hnisavých a špatně se hojících ran. Vhodný na křečové žíly, krevní podlitiny a otoky. Svými dezinfekčními a antiseptickými účinky potlačuje kožní záněty, plísně a ekzémy. Dobře hojí popáleniny, podporuje tvorbu nových tkání po ozařování, odřeninách a proleženinách. Bez parfemace, vhodný i pro malé děti. Čistý přírodní produkt. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  142,00 Kč

 

BRAL BYCH TO S REZERVOU!!!!
Rudolf Breuss. Rakovina, leukémie a jiné zdánlivě nevyléčitelné nemoci, léčitelné přírodními prostředky.
Z obsahu: Totální protirakovinná kúra podle Rudolfa Breusse * Moje totální léčba rakoviny * Vysvětlivky k léčbě rakoviny * Ještě zvláštní poznámka k mé zeleninové kúře * Důležité druhy čajů k léčby rakoviny * Je rakoviny vyléčitelná? * Co je rakovinný nádor? atd. Váz., 157 str. ISBN 80-7190-421-X .
 kniha
Cena včetně DPH:   220,00 Kč 
 


K N I H A
-----------
Podle kategorií / Knihy / Léčení, alt. medicína, léčitelství zdraví / Léčení, léčitelství  


Jak jinak na Leukémii    
 
Vydavatel/výrobce: Beneš Ivan 


Sleva 10 %  Katalogové číslo  28476  

 

 Ivan Beneš

Pro všechny kteří hledají cestu ode dna. Příběh o začátku nováho života, s diagnózou nevyléčitelné chronické leukémie.

V popisu ukázka z knihy.
Ukázka z knihy:

Úvodem
Narodil jsem se z pohledu nezaujatého pozorovatele do ideálních podmínek. Moji rodiče jsou oba vysokoškoláci se širokým rozhledem. Měl jsem zdánlivě bezstarostné dětství, bylo o mě postaráno, měl jsem dvě babičky a dva dědečky, vyrůstal jsem v Praze v klidné zahradní čtvrti a naše rodinné hmotné zázemí bylo nadstandardní. Na základní škole jsem se velmi dobře učil, i maturitu jsem až trochu nečekaně zvládnul na samé jedničky a bez problémů jsem vystudoval vysokou školu. Nastoupil jsem jako stavební inženýr do práce, kde jsem se specializoval na obor statika, a vedl jsem si v zaměstnání poměrně velmi úspěšně. Má profese má tu výhodu, že ji nechce moc lidí dělat, protože se o ní říká, že je riziková. A tak mi umožňovala získat respektovanou pozici i bez politické angažovanosti. Od jedenácti let jsem aktivně sportoval, hrál jsem basketbal, a to také poměrně úspěšně, jako dorostenec jsem byl členem čtvrtého nejlepšího družstva v republice. Po vysoké škole jsem se oženil a s manželkou jsme měli dvě hezké chytré děti, které studovaly mimo jiné na soukromém gymnáziu „Buďánky“ pro nadané studenty. Po revoluci 1989 jsem se stal soukromým projektantem, krátký čas jsem se aktivně zapojil do komunální politiky jako poslanec čtvrtého pražského obvodu. Byl jsem přesvědčený, že žiju zdravě, nikdy jsem nekouřil, alkohol jsem pil málokdy a po ukončení své basketbalové éry jsem několikrát týdně rekreačně běhal. Měl jsem stále výbornou fyzickou kondici, neměl jsem nadváhu. Každou zimu jsme jezdili s dětmi na hory a v létě k moři. S lidmi jsem se snažil vycházet, měl jsem pověst slušného ohleduplného člověka, moji rodinu měli známí za fungující a bezproblémovou. Dělal jsem si čas i na kulturu, měl jsem rád bigbít i vážnou hudbu a z ní nejvíce Dvořáka.

Z vnějšího pohledu vypadalo všechno normálně a dobře.

Během roku 1999, po svých 45. narozeninách, jsem ale začal mít potíže s fyzickou výkonností a dýcháním, na začátku roku 2000 jsem měl už problémy vyjít po schodech do patra. Po dlouhém otálení jsem navštívil lékaře, který na základě běžného vyšetření krevního obrazu zjistil, že mám doslova příšernou anémii a odeslal mne na hematologickou kliniku. Tam byla stanovena diagnóza – Waldenströmova choroba, vzácný druh chronické leukémie, a protože byla tehdy ve stadiu ohrožujícím život, situaci tam řešili okamžitými transfuzemi. Tuto chorobu lze podle současných poznatků medicíny po nějakou dobu zadržovat chemoterapií. Ta doba možného přežívání je individuální, průměrně šest a půl roku, a co jsem slyšel, zatím od vypuknutí nemoci přežíval pouze jeden pacient výjimečně dlouho, a to dvacet pět let.

Tuto knihu jsem začal psát, když se mi narodilo třetí dítě, syn Ondřej, téměř přesně osm let po diagnostikování mé nemoci. Narodil se v mém druhém manželství, které jsem po rozvodu se svou první manželkou uzavřel před dvěma a půl lety. Má druhá žena si řekla, že společný život se mnou by jí mohl přinést zajímavé zkušenosti za podmínky, že se budu snažit najít cestu, jak normálně žít i s touto diagnózou.

První, co mi po vyslechnutí takové diagnózy přišlo, byla panika a otázka s mnoha otazníky na konci: „Proč zrovna já?“ Proč ne někdo, kdo krade, vraždí, podvádí, týrá zvířata či děti? Jak to, že někteří zločinci se dožívají ve zdraví vysokého věku? Existuje na světě aspoň drobek spravedlnosti? Podle čeho jsem tedy měl žít, aby mě něco takového nepotkalo? Dnes už si myslím, že všechno, co se mi stalo, je nějakým způsobem spravedlivé, že tomu rozumím a zčásti už i chápu. Ale průběžně mi dochází, že toho pochopení je ještě málo. Myslím si, že mezi porozuměním a pochopením je rozdíl, protože mám pocit, že je hodně lidí, kteří rozumí, že některé věci, které dělají, pro ně nejsou dobré, ale dělají je dál, protože jim to ještě „nedocvaklo“, ještě to nepochopili. A tak třeba dál kouří, i když už mají chronickou bronchitidu, nebo se dál v práci stresují, i když už měli infarkt. Dnes už jsem přesvědčený, že jsem se skutečně narodil do ideálních podmínek, ale postupně mi dochází, že já jsem dělal něco, co mělo z pohledu nějakého vyššího řádu stejný efekt, jako kdybych kradl, podváděl a zřejmě i zabíjel, i když ne podle platné Sbírky zákonů této země. A zřejmě i platí, že nevyužití nebo i zneužití skvělých životních podmínek je podle takového univerzálně platného řádu přitěžující okolnost. Dal jsem si tedy za cíl učit se a objevovat zákonitosti, podle kterých bych mohl co nejvíce porozumět a pochopit, proč všechno, co se mi v životě přihodilo, je spravedlivé, a jak se vyhnout krokům, které by mě znovu přivedly do akutního stavu nemoci, ve kterém jsem byl zatím dvakrát, naposled před čtyřmi lety. V tomto životním příběhu chci popsat své dosavadní zkušenosti a hledat nějakou cestu pro lepší budoucnost. A chci se o to podělit se všemi, kteří mají zájem a také hledají lepší život, obzvlášť s těmi, kteří už toho dosavadního mají plné zuby. Na cestu za tím lepším životem jsem potřeboval najít nějakou mapu, protože sám jsem nevěděl kudy jít. Mapu jsem našel a připadá mi čím dál tím zajímavější a funkčnější. Stala se jí v Čechách vznikající praktická životní filozofie pojmenovaná Principy života, jejíž autorkou je Dr. Helena Vertelmanová. Tu filozofii již několik let studuji a to, co jsem z ní pochytil, se snažím uplatňovat ve svém životě. Přál bych si být lepším studentem, aby se mi ještě lépe dařilo, ale zatím to ke své větší spokojenosti lépe neumím.

Na začátek tady uvádím šest základních východisek, na kterých filozofie Principy života staví, a průběžně se k nim budu vracet.


1. Nehody nejsou náhody, protože každý je svého štěstí strůjcem.

Kdyby každá nehoda byla dílem naprosté náhody, musel by i život sám být zcela náhodný. Život je však zcela prokazatelně spojen se složitou naprosto dokonale fungující strukturou, která by vůbec nemohla držet pohromadě, kdyby dění života mohlo být řízeno náhodami. Vycházíme proto z toho, že vše je výsledkem univerzálně platného řádu a vše má svou příčinu a následek – včetně nehod, nemocí a jiných událostí. Svůj život si tvoříme sami tím, jak se zapojujeme do řetězce příčinných souvislostí, ale protože si těchto souvislostí nejsme vždy dostatečně vědomi, míváme pocit, že leccos se stalo samo bez našeho přičinění řízením náhod či osudu. Čím více souvislostí člověk zná, tím je moudřejší a tím více je pánem svého osudu.


2. Objevení chyby je vylepšením vlastního obrazu světa.

Představa pevného fungujícího řádu, podle kterého se vše v našem životě řídí, by mohla vést k pocitu, že bychom tento řád už měli znát, že bychom ho měli dodržovat a že za jeho nedodržení budeme potrestáni. Taková představa může vést k chronickému strachu z chyby, který člověka v jeho žití zcela paralyzuje. Člověk pak není pánem svého života, protože jeho skutečným pánem je pomyslný soudce trestající chyby. My jsme však přesvědčení, že cílem a smyslem života není univerzální řád dodržovat, ale objevovat. Představme si, že nevíme, že hlavou zeď neprorazíme. Bušíme-li hlavou do zdi, bude nás hlava bolet. Nelze však říct, že by nás tak zeď trestala. Bolest hlavy je výsledkem příčinné souvislosti, která až dosud v našem obrazu světa chyběla, a pokud ji objevíme a přestaneme hlavou tlouct do zdi, bolest zmizí a náš obraz světa bude zase o kousek lepší. Moudrý je tedy ten, kdo se snaží najít všechny chyby ve svém obrazu světa, protože tak se stává pánem svého života.


3. Každý je nepostradatelný, jen musí přijít na to, kdy a kde.

Mnozí nejsou pány svého života, protože žijí v zajetí pocitu, že nejsou potřební, že jsou bezvýznamní či že si své místo na slunci musí tvrdě zasloužit. My jsme však přesvědčeni, že každý je součástí vesmíru (či alespoň planety) a pouhý fakt, že existuje, znamená, že zde má svoje místo, které patří právě jemu a na kterém je nepostradatelný. Jenomže nebývá jednoduché zjistit, kde je toto jedinečné místo, na kterém je člověk nezastupitelný. Moudrý je ten, kdo toto místo nehledá v potvrzeních druhých, ale ve svém vlastním nitru, protože tam leží skrytý potenciál. Komu se podaří tento potenciál nalézt a plně využít, ten je pánem svého života, protože ten má v životě své místo.


4. Plný potenciál člověka je možné dosáhnout jen spoluprací muže a ženy.

Mnozí nejsou pány svého života, protože se snaží být celým člověkem, i když jsou pouze muž, nebo pouze žena. Ti pak mají pocit, že jim vládne opačné pohlaví, protože jeho kvalit nikdy nejsou schopní dosáhnout. Moudrý je ten, kdo ví, že rovnoprávnost není stejnost. Rovnocennost muže a ženy spočívá v tom, že každý je nepostradatelný, i když má každý jiný potenciál a je tedy nepřekonatelný někde jinde. Pánem svého života je pak ten, kdo ve všech vztazích dělá to, co mu jde nejlépe a nesnaží se dokázat, že zvládne i to, na co není stavěný.


5. Každý člověk vždy dělá to, co ze svého úhlu pohledu považuje za nejlepší.

Nemůže být pánem svého života ten, kdo si myslí, že svět je plný nepřátel, kteří jsou proti němu. My si myslíme, že každý člověk vždy dělá to, co ze svého hlediska považuje za nejlepší. Problém však může spočívat v tom, že toto hledisko je velmi, velmi omezené. Moudrý ví, že zlo je výsledkem omezenosti a neznalosti, a proto miluje moudrost, protože ta je cestou k vítězství nad zlem.


6. Žít znamená měnit se.

Základem života je schopnost reagovat na podněty okolí. Nežije ten, kdo se snaží zůstat stále stejný. Moudrý ví, že časy se mění a s nimi se mění i hlediska a stanoviska. Je tak pánem svého života, protože mu nic nebrání vyjádřit sebe sama v každém okamžiku svého života, neboť ví, že co vypadá jako pravda dnes, nemusí jako pravda vypadat zítra. Je mu tedy jasné, že má smysl svoji pravdu vyjádřit, ale není důvod za ni bojovat, protože ji nakonec stejně odnese proud řeky života.
 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:   250,00 Kč
 
´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´
éééééééééééééééééééééééééééééé

Knihkupectví Štěstíčko.cz
Náměstí Republiky 21, 1. patro
301 00 Plzeň,
na zastávce tramvaje směr Slovany

Tel: 377 91 91 73, 777 263 352
(nebo si zapamatujte 777 ANDĚLA)
ICQ: 272055778,
Email: objednavky( at )stesticko.cz
Otevírací doba: Po - Pá 10 - 18 h, So 9 - 12 h.

V obchodě najdete: většina českých tarotových karet, velký sortiment knih z oblasti sebepoznání, zdravovědy, osobního růstu, esoterických a duchovních nauk.
Bachovy esence, další nové esence se připravují. Přípravky Energy, Diocchi a FinClub. Kalendáře, pyramidy, lampy a svícny ze soli a drahých kamenů, vonné tyčinky ad..

http://shop.stesticko.cz/inshop/shop.asp?Url=/inshop/zdravi/diochi-bioinformacni/caje-fa/

THAI TCHI
__________
__________
K N I H Y


Čchi kung pro zdraví a bojová umění   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  21548 
 Dr. Yang Jwing-ming. Všeobecný nástin principů čchi-kung a jeho historie. Autor podrobně popisuje jednotlivé techniky čchi-kungu a jeho aplikace v bojových uměních. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  196,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,34 Hodnotilo 232 lidí/člověk 
 
   


 

Čchi-kung - Cesta energie   
Vydavatel/výrobce: Svojtka |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  27139 
 Mistr Lam Kam Chuen. Po celá staletí byl čínský systém čchi-kungu neboli cvičení vnitřní energie držen v tajnosti. Čchi-kung: 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  299,00 Kč  pro Vás:  269,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 2,79 Hodnotilo 174 lidí/člověk 
 
   


 

Čchi-kung a I-ting   
Vydavatel/výrobce: Eugenika |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  26649 
 Dietrich Rowek. Čchi-kung je čínský pojem pro umění ovládat a rozvíjet životní sílu (čchi). Osm brokátů je název starobylých čínských cvičení pro zdraví, jež nastolují soulad mezi tělem a duchem. Autor podává podrobný výklad úzkého vztahu mezi Osmi drahocennými brokáty, tao a prastarou čínskou moudrostí obsaženou v I-ťingu. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  138,00 Kč  pro Vás:  124,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,21 Hodnotilo 191 lidí/člověk 
 
   


 

Čchi-kung a i-ťing   
Vydavatel/výrobce: Eugenika |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  21397 
 Dietrich Rowek Čchi-kung je čínský pojem pro umění ovládat a rozvíjet životní sílu (čchi). Osm brokátů je název starobylých čínských cvičení pro zdraví, jež nastolují soulad mezi tělem a duchem. Autor podává podrobný výklad úzkého vztahu mezi Osmi drahocennými brokáty, tao a prastarou čínskou moudrostí obsaženou v I-ťingu. Příloha plakát "Cvičení osm brokátú" (30x60 cm). Brožovaná, 130x200, 120 str. . 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  148,00 Kč  pro Vás:  133,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,19 Hodnotilo 155 lidí/člověk 
 
   


 

Čchi-kung pro život   
Vydavatel/výrobce: Pragma |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  21449 
 Gwen Yin. Čchi-kung pro život zkoumá obrovský lidský potenciál, jenž máme v těle, a učí nás, jak máme kultivovat své Čchi, neboli energii, abychom si zlepšili zdraví a prodloužili život. . 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  148,00 Kč  pro Vás:  133,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,09 Hodnotilo 161 lidí/člověk 
 
   


 

Divoká husa Čchi-kung   
Vydavatel/výrobce: Pragma 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  28491 
 Jang Mei-ťün. Paní Jang Mei-ťün, která patří mezi nejproslulejší experty na čchi-kung, zastává v současnosti post čchi-kung mistra v taoistické škole Kchun-lun (Severní škole) a proslula svými úspěchy v oblasti teorie i dovednostmi, jež jí toto cvičení přineslo. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  140,00 Kč  pro Vás:  126,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 2,63 Hodnotilo 86 lidí/člověk 
 
   


 

Jangův styl tchaj-ťi čchüan I   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  21314 
 Dr. Yang Jwing-ming. Obsáhlá a podrobná příručka pro adepty praktikující tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi čchüan (tai chi chuan), z hlediska zdravotního i jejich aplikace v bojových uměních, včetně cvičení s mečem. Díl první, cviky pro jednotlivce. Edice BUDO, 240 str. , cca 300 fotografií . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  238,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,23 Hodnotilo 161 lidí/člověk 
 
   


 

Jangův styl tchaj-ťi čchüan II   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  21399 
 Dr. Yang Jwing-ming. Obsáhlá a podrobná příručka pro adepty praktikující tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi čchüan (tai chi chuan), z hlediska zdravotního i jejich aplikace v bojových uměních, včetně cvičení s mečem. Díl druhý, cviky pro více adeptů. Edice BUDO, 240 str. , cca 300 fotografií . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  218,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,26 Hodnotilo 190 lidí/člověk 
 
   


 

Klasické tchaj-ťi   
Vydavatel/výrobce: Pragma |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  27431 
 Wyasun Liao. Nový překlad tří základních textů o tchaj-ťi-čchüanu s komentářem a praktickými instrukcemi mistra Liao je kniha, která odkrývá podstatu tchaj-ťi pohybu a smysl jednotlivých technik, mimo jiné i díky překladu tří Klasických textů o tchaj-ťi, které jsou pokládány za bibli tchaj-ťi. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  180,00 Kč  pro Vás:  162,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 2,96 Hodnotilo 99 lidí/člověk 
 
   


 

Kompletní tchaj - ťi čchüan - podrobný průvodce principy a cvičen   
Vydavatel/výrobce: Fighters Publications |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  26249 
 Wong Kiew Kit. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  330,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,66 Hodnotilo 220 lidí/člověk 
 
   


 

Orel v hnízdě - Čchi-kung - základní úroveň + CD   
Vydavatel/výrobce: Oriental Dance Academy 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  29044 
 Sifu Ješe Gyatso. "Orel v hnízdě" je moderním stylem čchi-kung, který představil v roce 1992 veřejnosti jeho původní mistr sifu Yeshe Gyatso 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  248,00 Kč  pro Vás:  223,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 2,97 Hodnotilo 36 lidí/člověk 
 
   


 

Pokročilý Jangův styl Tchaj-ťi-čchüan II. - Teorie a bojová síla   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  00546 
 Dr. Jang Jwing-MingV dnešní hektické společnosti hledá čím dál tím více lidí způsob uvolnění od denního tlaku, který by zklidnil jejich mysl a uvolnil tělo. Tchaj-ťi je vynikajícím způsobem, jak toho dosáhnout. Snahou autora bylo vyplnit některé z mezer v obecných znalostech o tchaj-ťi. V prvním díle se zabýval historií a teorií. Tato kniha - díl druhý - se věnuje praktickému použití. 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  238,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,14 Hodnotilo 135 lidí/člověk 
 
   


 

Pokročilý Jangův styl Tchaj-ťi-čchüanu I.   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  22177 
 Dr. Yang Jwing-ming. Teorie a bojová síla Tchaj-ťi/tai-chi. Obsáhlá a podrobná příručka pro pokročilé adepty, obsahující teorii tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi ťing (tai chi jing), doplněná stovkami fotografií, náčrtků a čínských textů. Brož., 180 stran. ISBN 80-85349-ISBN 80-9 . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  220,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,34 Hodnotilo 224 lidí/člověk 
 
   


 

Taiči   
Vydavatel/výrobce: Votobia |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  21729 
 Alois a Jarmila Koneční. Rozebráno. Tradiční čínská cvičení pro zdraví, sebeobranu, rozvoj osobnosti a dlouhý věk. Kniha obsahuje plakát se cvičebním plánem, příloho se základy somatologie, bibliografie a slovníček pojmů. Brož., 185 stran. . 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  169,00 Kč  pro Vás:  152,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,20 Hodnotilo 308 lidí/člověk 
 
   


 

Taiči - Crompton   
Vydavatel/výrobce: Votobia |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  22058 
 Paul Crompton. Cromptonova kniha o Taiči pojednává o základech tohoto čínského systému klidných a mírných cvičení, která jsou charakteristická svými sladěnými a rytmickými pohyby a slouží především k podpoře fyzické kondice a navození pocitu pohody. brož., 212 str. ISBN 80-7198-061-7 . 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  149,00 Kč  pro Vás:  134,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,25 Hodnotilo 179 lidí/člověk 
 
   


 

Tai-či a Tao   
Vydavatel/výrobce: Fontána 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  28376 
 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  228,00 Kč  pro Vás:  205,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,03 Hodnotilo 74 lidí/člověk 
 
   


 

Tajemství Mládí I (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing)   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem   Katalogové číslo  21302 
 Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin) . Ilust. , foto. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  159,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,05 Hodnotilo 164 lidí/člověk 
 
   


 

Tajemství Mládí II (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing)   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem   Katalogové číslo  21303 
 Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin. Ilust. , foto. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  159,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,03 Hodnotilo 160 lidí/člověk 
 
   


 

Tajemství Mládí III (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing)   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem   Katalogové číslo  21304 
 Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin). Ilust. , foto. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  159,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,16 Hodnotilo 173 lidí/člověk 
 
   


 

Tajná cvičení taoistických mnichů   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  21305 
 Kim Taum. Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení a je doplněna ilustracemi a názornými popisy cvičení a masáží. Brož. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  198,00 Kč
 

 

Tan Tchien čchi Kung   
Vydavatel/výrobce: Pragma |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  27433 
 Mantak Chia. Tan Tchien Čchi Kung je umění kultivace a koncentrace čchi v oblasti podbřišku - tan tchienu - hlavní energetické zásobárně těla, kterou staří taoisté nazývali "oceánem čchi". Toto centrum je klíčem ke znovuobnovení plynulého proudění čchi tělem i myslí. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  180,00 Kč  pro Vás:  162,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,25 Hodnotilo 83 lidí/člověk 
 
   


 

Tchaj-čchi Praktický obrazový průvodce   
Vydavatel/výrobce: Svojtka 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  28175 
 Tin-Yu Laml. Tato kniha přináší rychlá, prostá a účinná cvičení tchaj-čchi pro zaměstané lidií, cvičení, která se dají upotřebit na pracovišti, doma i na cestách. Obsahuje jednoduché návody vhodné pro lidi každého věku i úrovně obeznámenosti s tchaj-čchi. I vy budete moci správně vykonávat pohyby tchaj-čchi, když se uvedenými pokyny budete řídit 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  199,00 Kč  pro Vás:  179,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 3,26 Hodnotilo 53 lidí/člověk 
 
   


 

Tchaj-čchi - zdravý pohyb - relaxační meditace   
Vydavatel/výrobce: Svojtka&Co. 
Sleva 10 %   Katalogové číslo  27718 
 Tchaj-čchi neboli stínové boxování, jak se čínské pohybové meditaci u nás také někdy říká, je vhodné cvičení jako meditativní kompenzace pro každého bez ohledu na věk. Při řadě chronických onemocnění má dokonce blahodárný vliv na zdravotní stav pacienta. Průběh pohybů je při cvičení pomalý a vyrovnaný a cílem je dosáhnou harmonie těla, duše a mysli. Tato kniha je stručným návodem pro každého, kdo by se chtěl krok za krokem učit jak správnou techniku dýchání, tak harmonická i partnerská cvičení, a čelit tím každodennímu shonu s mnohem větší silou. 

    Srovnání
 Cena včetně DPH:  149,00 Kč  pro Vás:  134,00 Kč
 
  


Přidat k oblíbeným  Poslat odkaz na výrobek 
    Hodnocení publikací/výrobků ++ 1  2  3  4  5 --  Rozhodnutí je na Vás 2,81 Hodnotilo 53 lidí/člověk 
 
   


 

Základy tchaj-ťi čchi- kung (Tai chi chi kung)   
Vydavatel/výrobce: CadPress |  Doba dodání (dny):0 |  Záruční doba (měsíce):0 
  Katalogové číslo  21549 
 Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje především sérii speciálních cvičení čchi-kung, jimiž obvykle začíná trénink tchaj-ťi čchüan (jimiž lze jednoduše upravovat náš zdravotní stav bez ohledu na to, zda se zabýváme bojovým uměním nebo ne. Ilust. , foto. . 

    Srovnání
Cena včetně DPH:  198,00 Kč
 

 

http://shop.stesticko.cz/inshop/shop.asp?Url=/inshop/cenik/knihy/cviceni-joga/
_______________________________________________________________________________

Titul/název ^ Cena před zlevněním (Kč) Cena (Kč)  
  Katalogové číslo /Vydavatel/výrobce  
s DPH
s DPH  
 

 
Čchi kung pro zdraví a bojová umění 
  196,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Všeobecný nástin principů čchi-kung a jeho historie. Autor podrobně popisuje jednotlivé techniky čchi-kungu a jeho aplikace v bojových uměních. .

 
21548  /CadPress  
 
 

 
Čchi-kung - Cesta energie 
299,00  269,00 
Mistr Lam Kam Chuen. Po celá staletí byl čínský systém čchi-kungu neboli cvičení vnitřní energie držen v tajnosti. Čchi-kung:

Sleva 10 % 
27139  /Svojtka  
 
 

 
Čchi-kung a I-ting 
138,00  124,00 
Dietrich Rowek. Čchi-kung je čínský pojem pro umění ovládat a rozvíjet životní sílu (čchi). Osm brokátů je název starobylých čínských cvičení pro zdraví, jež nastolují soulad mezi tělem a duchem. Autor podává podrobný výklad úzkého vztahu mezi Osmi drahocennými brokáty, tao a prastarou čínskou moudrostí obsaženou v I-ťingu.

Sleva 10 % 
26649  /Eugenika  
 
 

 
Čchi-kung a i-ťing 
148,00  133,00 
Dietrich Rowek Čchi-kung je čínský pojem pro umění ovládat a rozvíjet životní sílu (čchi). Osm brokátů je název starobylých čínských cvičení pro zdraví, jež nastolují soulad mezi tělem a duchem. Autor podává podrobný výklad úzkého vztahu mezi Osmi drahocennými brokáty, tao a prastarou čínskou moudrostí obsaženou v I-ťingu. Příloha plakát "Cvičení osm brokátú" (30x60 cm). Brožovaná, 130x200, 120 str. .

Sleva 10 % 
21397  /Eugenika  
 
 

 
Čchi-kung pro život 
148,00  133,00 
Gwen Yin. Čchi-kung pro život zkoumá obrovský lidský potenciál, jenž máme v těle, a učí nás, jak máme kultivovat své Čchi, neboli energii, abychom si zlepšili zdraví a prodloužili život. .

Sleva 10 % 
21449  /Pragma  
 
 

 
Divoká husa Čchi-kung 
140,00  126,00 
Jang Mei-ťün. Paní Jang Mei-ťün, která patří mezi nejproslulejší experty na čchi-kung, zastává v současnosti post čchi-kung mistra v taoistické škole Kchun-lun (Severní škole) a proslula svými úspěchy v oblasti teorie i dovednostmi, jež jí toto cvičení přineslo.

Sleva 10 % 
28491  /Pragma  
 
 

 
Jangův styl tchaj-ťi čchüan I 
  238,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Obsáhlá a podrobná příručka pro adepty praktikující tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi čchüan (tai chi chuan), z hlediska zdravotního i jejich aplikace v bojových uměních, včetně cvičení s mečem. Díl první, cviky pro jednotlivce. Edice BUDO, 240 str. , cca 300 fotografií .

 
21314  /CadPress  
 
 

 
Jangův styl tchaj-ťi čchüan II 
  218,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Obsáhlá a podrobná příručka pro adepty praktikující tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi čchüan (tai chi chuan), z hlediska zdravotního i jejich aplikace v bojových uměních, včetně cvičení s mečem. Díl druhý, cviky pro více adeptů. Edice BUDO, 240 str. , cca 300 fotografií .

 
21399  /CadPress  
 
 

 
Klasické tchaj-ťi 
180,00  162,00 
Wyasun Liao. Nový překlad tří základních textů o tchaj-ťi-čchüanu s komentářem a praktickými instrukcemi mistra Liao je kniha, která odkrývá podstatu tchaj-ťi pohybu a smysl jednotlivých technik, mimo jiné i díky překladu tří Klasických textů o tchaj-ťi, které jsou pokládány za bibli tchaj-ťi.

Sleva 10 % 
27431  /Pragma  
 
 

 
Kompletní tchaj - ťi čchüan - podrobný průvodce principy a cvičen 
  330,00 
Wong Kiew Kit. .

 
26249  /Fighters Publications  
 
 

 
Orel v hnízdě - Čchi-kung - základní úroveň + CD 
248,00  223,00 
Sifu Ješe Gyatso. "Orel v hnízdě" je moderním stylem čchi-kung, který představil v roce 1992 veřejnosti jeho původní mistr sifu Yeshe Gyatso

Sleva 10 % 
29044  /Oriental Dance Academy  
 
 

 
Pokročilý Jangův styl Tchaj-ťi-čchüan II. - Teorie a bojová síla 
  238,00 
Dr. Jang Jwing-MingV dnešní hektické společnosti hledá čím dál tím více lidí způsob uvolnění od denního tlaku, který by zklidnil jejich mysl a uvolnil tělo. Tchaj-ťi je vynikajícím způsobem, jak toho dosáhnout. Snahou autora bylo vyplnit některé z mezer v obecných znalostech o tchaj-ťi. V prvním díle se zabýval historií a teorií. Tato kniha - díl druhý - se věnuje praktickému použití.

 
00546  /CadPress  
 
 

 
Pokročilý Jangův styl Tchaj-ťi-čchüanu I. 
  220,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Teorie a bojová síla Tchaj-ťi/tai-chi. Obsáhlá a podrobná příručka pro pokročilé adepty, obsahující teorii tchaj-ťi (tai chi) a tchaj-ťi ťing (tai chi jing), doplněná stovkami fotografií, náčrtků a čínských textů. Brož., 180 stran. ISBN 80-85349-ISBN 80-9 .

 
22177  /CadPress  
 
 

 
Taiči 
169,00  152,00 
Alois a Jarmila Koneční. Rozebráno. Tradiční čínská cvičení pro zdraví, sebeobranu, rozvoj osobnosti a dlouhý věk. Kniha obsahuje plakát se cvičebním plánem, příloho se základy somatologie, bibliografie a slovníček pojmů. Brož., 185 stran. .

Sleva 10 % 
21729  /Votobia  
 
 

 
Taiči - Crompton 
149,00  134,00 
Paul Crompton. Cromptonova kniha o Taiči pojednává o základech tohoto čínského systému klidných a mírných cvičení, která jsou charakteristická svými sladěnými a rytmickými pohyby a slouží především k podpoře fyzické kondice a navození pocitu pohody. brož., 212 str. ISBN 80-7198-061-7 .

Sleva 10 % 
22058  /Votobia  
 
 

 
Tai-či a Tao 
228,00  205,00 
 

Sleva 10 % 
28376  /Fontána  
 
 

 
Tajemství Mládí I (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing) 
  159,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin) . Ilust. , foto. .

Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem 
21302  /CadPress  
 
 

 
Tajemství Mládí II (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing) 
  159,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin. Ilust. , foto. .

Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem 
21303  /CadPress  
 
 

 
Tajemství Mládí III (I-ťin-ťing a Si-suej- ťing) 
  159,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje Spis o proměně svalů a šlach a Spis o očistě mozku a kostní dřeně, základní spisy umění čchi-kung sepsané Bódhidharmou (prvním patriarchou čchanu/zenu a zakladatelem tradice Šao-lin). Ilust. , foto. .

Není na skladě nebo nedržíme běžně skladem 
21304  /CadPress  
 
 

 
Tajná cvičení taoistických mnichů 
  198,00 
Kim Taum. Příručka vycházející z čínské tradice regulování životní energie čchi. Její obsah tvoří jednak univerzální cvičení, jednak techniky k odstranění konkrétních zdravotních potíží. Obsahuje řadu dietických doporučení a je doplněna ilustracemi a názornými popisy cvičení a masáží. Brož. .

 
21305  /CadPress  
 
 

 
Tan Tchien čchi Kung 
180,00  162,00 
Mantak Chia. Tan Tchien Čchi Kung je umění kultivace a koncentrace čchi v oblasti podbřišku - tan tchienu - hlavní energetické zásobárně těla, kterou staří taoisté nazývali "oceánem čchi". Toto centrum je klíčem ke znovuobnovení plynulého proudění čchi tělem i myslí.

Sleva 10 % 
27433  /Pragma  
 
 

 
Tchaj-čchi Praktický obrazový průvodce 
199,00  179,00 
Tin-Yu Laml. Tato kniha přináší rychlá, prostá a účinná cvičení tchaj-čchi pro zaměstané lidií, cvičení, která se dají upotřebit na pracovišti, doma i na cestách. Obsahuje jednoduché návody vhodné pro lidi každého věku i úrovně obeznámenosti s tchaj-čchi. I vy budete moci správně vykonávat pohyby tchaj-čchi, když se uvedenými pokyny budete řídit

Sleva 10 % 
28175  /Svojtka  
 
 

 
Tchaj-čchi - zdravý pohyb - relaxační meditace 
149,00  134,00 
Tchaj-čchi neboli stínové boxování, jak se čínské pohybové meditaci u nás také někdy říká, je vhodné cvičení jako meditativní kompenzace pro každého bez ohledu na věk. Při řadě chronických onemocnění má dokonce blahodárný vliv na zdravotní stav pacienta. Průběh pohybů je při cvičení pomalý a vyrovnaný a cílem je dosáhnou harmonie těla, duše a mysli. Tato kniha je stručným návodem pro každého, kdo by se chtěl krok za krokem učit jak správnou techniku dýchání, tak harmonická i partnerská cvičení, a čelit tím každodennímu shonu s mnohem větší silou.

Sleva 10 % 
27718  /Svojtka&Co.  
 
 

 
Základy tchaj-ťi čchi- kung (Tai chi chi kung) 
  198,00 
Dr. Yang Jwing-ming. Kniha obsahuje především sérii speciálních cvičení čchi-kung, jimiž obvykle začíná trénink tchaj-ťi čchüan (jimiž lze jednoduše upravovat náš zdravotní stav bez ohledu na to, zda se zabýváme bojovým uměním nebo ne. Ilust. , foto. .

 
21549  /CadPress